Koszyk:

CD "Każdy dzień jest początkiem" - wersja standardowa (45zł)

Poczta Polska list polecony (6,80zł)

Do zapłaty: 51,80 zł

Dane do wysyłkiZlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od realizacji usługi.

Płacąc akceptujesz "Zasady płatności PayU".

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.

Informacje dotyczące dostawy:

Zamówienia wysyłamy 2 razy w tygodniu – we wtorki i piątki. Przewidywany czas realizacji zamówienia na terenie kraju, od jego przyjęcia aż do otrzymania wynosi ok. 4-6 dni. Wysyłka realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej (priorytetowym listem poleconym) Koszt dostawy wynosi 6,80 zł. Przy większych zamówieniach lub zamówieniach za granicę koszt dostawy może być wyższy i jest każdorazowo potwierdzany e-mailem.